Karta stałego klienta

Jeśli jeszcze nie masz Karty Stałego Klienta Galerii Wyszków to czym prędzej ją załóż!

 

Jak? To proste! Zrobisz to w mniej niż minutę w bezpłatnej aplikacji goodie. Pobierz aplikację na swój telefon i w zakładce Karty dodaj Kartę Galerii Wyszków. To takie proste!

Co możesz zyskać? Z Kartą Galerii Wyszków możesz korzystać z wyjątkowych zniżek, promocji i kuponów rabatowych sklepów na terenie centrum. Dodatkowo otrzymasz powiadomienia o najlepszych ofertach i wyjątkowych wydarzeniach w Galerii Wyszków.

Na tym nie koniec benefitów, które na Ciebie czekają! Bezpłatna aplikacja goodie i strona www.goodie.pl to mnóstwo inspiracji, praktyczne udogodnienia idedykowane kupony rabatowe. Na goodie każdego dnia znajdziesz promocje, wyprzedaże, zniżki oraz kody rabatowe najpopularniejszych sklepów i sieci handlowych z całej Polski. Z goodie porównasz ceny i gazetki największych sklepów, odbierzesz unikalne kupony rabatowe. A także w wygodny sposób możesz zbierać pieczątki odbierać nagrody. Przenieś do aplikacji wszystkie swoje karty lojalnościowe i nie przegap żadnej okazji. Zajrzyj też na bloga goodie po inspiracje zakupowe, porady i pomysły na trafione prezenty dla najbliższych.

Pobierz bezpłatną aplikację jeszcze dziś, korzystaj z wyjątkowych promocji i rób zakupy taniej i wygodniej!