Hebe to nowoczesna i przyjazna drogeria oferująca
starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność.
Sieć jest częścią Grupy Jeronimo Martins, a pierwsza drogeria została otwarta w maju 2011 roku w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich.

Hebe zapewnia najlepszy wybór kosmetyków dla zdrowia i piękna:
• Zróżnicowane kategorie produktów: koreańskie, naturalne, wegańskie, profesjonalne
• Kosmetyki i marki dostępne na wyłączność
• Profesjonalną obsługę
• Podążanie za trendami
• Atrakcyjny program lojalnościowy
• Dużą dawkę inspiracji na kanale Urodomaniaczki i w magazynie Hebe

Tylko w Hebe
Hebe to szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości, uznanych i lubianych przez miliony kobiet na całym świecie. Wszystkie, nawet najbardziej wymagające miłośniczki kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i paznokci. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. W drogeriach Hebe dostępny jest szeroki wybór dermokosmetyków oraz produktów profesjonalnych stosowanych w salonach kosmetycznych. Naszą pasję do piękna rozwijamy tworząc także własne marki: Hebe Professional, Hebe Naturals, Hebe Cosmetics, by hebe czy Hebe Basics. Wśród nich znajdują się akcesoria i kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacji ciała, w tym nasze wyjątkowe pędzle do twarzy, oczu i ust.
Wyznaczamy trendy
Hebe jako jedna z pierwszych polskich drogerii wprowadziła do sprzedaży kosmetyki koreańskie. Znajdują się wśród nich maski pielęgnacyjne, kremy do twarzy, balsamy do ciała i produkty do pielęgnacji dłoni i stóp. Widząc rosnące zapotrzebowanie na kosmetyki azjatyckie stale wprowadzane są kolejne marki.
Sieć Hebe sukcesywnie rozwija także asortyment kosmetyków naturalnych i wegańskich, dbając o ich najwyższą jakość i niezbędne certyfikaty. Wśród nich znajdują się także produkty przeznaczone dla wegan oraz naturalne kosmetyki do makijażu.

Nagrody Hebe
Drogerie Hebe zostały docenione zarówno przez klientów jak i środowiska branżowe, czego dowodem są nagrody przyznawane przez specjalistów oraz na drodze głosowań konsumenckich. W ciągu ostatnich kilku lat, Hebe wyróżniono w plebiscytach i badaniach przeprowadzonych przez niezależne organizacje:

Gwiazda Jakości Obsługi 2017, 2018, 2019, 2020 – to wyjątkowa nagroda, przyznawana tylko wybranym markom za najwyższe standardy obsługi klientów. Przez cały rok Polski Program Jakości Obsługi ocenia pracę drogerii, aby wyłonić laureatów i przyznać nagrody najlepszym z nich. Wasza praca i codzienny uśmiech zapewniły nam 1. miejsce!

Projekt Superbrands 2015/2016 – jest obecny w Polsce od 2004 roku. W każdej edycji wyłaniani są liderzy wśród marek biznesowych i konsumenckich. Tytuły Superbrands przyznawane są na podstawie wyników corocznych niezależnych badań rynku oraz głosów tzw. Rady Marek – niezależnego gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu. Dotychczas odbyło się piętnaście edycji projektu Superbrands Polska. Laureaci dołączyli do elitarnego Klubu Superbrands, a ich marki znalazły się w kolejnych wydaniach Albumu Superbrands.

Drogeria Roku 2017, 2018, 2019 – to prestiżowa nagroda dedykowana najlepszym drogeriom działającym na terenie Polski. W 2019 r. roku sieć Hebe została doceniona w aż trzech wyjątkowych kategoriach.
Dzięki zaangażowaniu w stały rozwój i dbałości o najlepsze rozwiązania, drogerie Hebe stają się wzorem jakości i najlepszym wyborem dla wszystkich klientów. Przyznane nagrody są dowodem na wysoki poziom drogerii Hebe, doceniony przez konsumentów i jury konkursu.

Najciekawsza Strategia Asortymentowa 2017, 2018 – nagroda przyznawana za szeroką, zróżnicowaną i pełną nowości ofertę sieci. Sukces w tej kategorii zapewnił bogaty wybór produktów specjalistycznych i profesjonalnych, często dostępnych tylko w Hebe.

Najszybsze Podążanie za Trendami 2017- dzięki bogatemu portfolio i dbałości o najlepsze produkty, jury doceniło trendy wprowadzane w drogeriach Hebe oraz dostępne nowości rynku kosmetycznego. Wiele popularnych produktów jest dostępnych w drogeriach na wyłączność, co sprawia, że pozycja i atrakcyjność Hebe sukcesywnie wzrasta.

Najbardziej Atrakcyjna Wizualizacja 2017, 2018 – to piękne wyróżnienie drogerii Hebe za własny, kobiecy styl i aranżację wnętrz dopracowaną w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.